eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

TOP 3 sezony Lionela Messiho bez titulu v La Lize

Autor:
Datum: 17. 5. 2014

3. Sezona 2006/07 – Barcelona obsadila 2. místo

Zisk mistrovského poháru slavil na úkor Barcelony Real Madrid jen díky lepším výsledkům ze vzájemných zápasů. Oby týmy se v tabulce srovnaly po 34. kole, kdy FCB pouze remizovala 1:1 s Betisem Sevilla (ten srovnal v 90. minutě), zatímco Bílý balet přehrál Espaňol 4:3.

Lionel Messi vsítil v posledních čtyřech kolech šest branek. Nejprve se dvěma góly přičinil k vysoké výhře nad Atléticem Madrid 6:0. V šestatřicátém kole vyšel naprázdno a byla z toho chudá výhra 1:0 s Getafe.

V předposledním ligovém kole zaznamenal rodák z Rosaria opět dva zásahy, Espaňol však v městském derby v nastaveném čase druhého poločasu srovnal, a to stalo Barcelonu titul.

Poslední kolo odehrál Messi se spoluhráči v Tarragoně proti místnímu klubu Gimnàstic. Hosté si odvezli výhru 5:1. Messi zvyšoval na průběžných 2:0 a 4:0.

Stránky: 1 2 3 4