eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Barca bez Messiho? Jen 60 % úspěšnost

Autor:
Datum: 14. 6. 2013

Ve 13. kole španělské ligy proti Betisu Sevilla odkulhal Lionel Messi už v prvním poločase ze hřiště pro zranění stehenní svalu a od té doby za katalánský kolos nenastoupil. Pauze se protáhne až do nového roku a Barcelona bez své hvězdy zrovna nezáří.

Zápas s Betisem Xavi a spol. ještě zvládli, stejně jako následný domácí ligový duel proti Granadě, avšak poté přišel útlum. Prohra na půdě Ajaxu Amsterdam sice nemohla ohrozit postup do další fáze Ligy Mistrů, ale byla předzvěstí první ligové porážky. Tuto svěřenci trenéra Martina utrpěli na horké baskické půdě Bilbaa.

Povinnou výhru si připsali proti Cartageně v rámci 4. kola Copa del Rey a první pořádný koncert, na který jsme od katalánské továrny na zážitky zvyklí, přišel až proti Celticu Glasgow, kdy se role dirigenta ujal Neymar.

I tak se Barcelona bez Lea trápí. V pěti zápasech od zranění argentinského kouzelníka uhrála pomyslných devět bodů, což  je jen 60 % úspěšnost a na podobná čísla na Nou Campu rozhodně zvědaví nejsou.

-Jiří Kunášek-

(foto: fcbarcelona.com)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace