eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jaký je Lionel Messi? Podívejte se, co říká Google!

Autor:
Datum: 28. 5. 2014

Argentinského útočníka, který hájí barvy katalánské Barcelony, zná snad celý svět! Leo Messi patří mezi nejznámější osobnosti naší planety a lidé tak logicky o něm na internetu vyhledávají nejrůznější informace.

Nabízí se tak otázka: Co uživatelé vyhledávají nejčastěji? Na to se nyní pojďme společně podívat! Některá slova Vás možná překvapí.

Lionel Messi…

Pokud na Googlu do vyhledávání zadáte pouze „lionel messi“, jako první se nabídne slovo přítelkyně. Jestli Messi momentálně s někým randí, tohle zkrátka zajímá většinu lidí. Tady však fanynky narazí, Leo je totiž s půvabnou Antonellou Roccuzzo.

Jako druhé slovo se nabízí plat. Peníze pochopitelně hýbou světem a příjem jednoho z nejlepších fotbalistů je velmi žhavé téma. V pořadí třetí slovo je podobné, a sice čisté jmění. Podle něj se například sestavují žebříčky nejbohatších lidí!


ČTĚTE: VIDEO: Fanoušci Messiho se dočkali! Výzvu konečně splnil i Leo


Lionel Messi is…

Když na Googlu napíšete „lionel messi is“, tak hned první volbou je nemožný. Hned za tím následuje ženatý nebo ne, což je prakticky podobné jako o pár řádků výše.

Pak ale následují vskutku zajímavé věci! Třetí slovo je short, čili v překladu malý nebo krátký. Tohle snad lidí vědí i bez Googlu. A jako poslední se nabídne Ital! Messi se sice narodil v Argentině, jeho otec však pochází z italského města Ancona.

-Jan Hloch-


NENECHTE SI UJÍT:

VIDEO: I mistr tesař se někdy utne! V tomhle případě Ribéry
Neymar se zase předvedl! Tohle vás zaručeně dostane
A je hotovo! Balotelli přestupuje do Liverpoolu

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace