GIF: Další hattrick! Messi tentokrát bezcitně popravil Bílý balet

Datum: 24. 3. 2014

Včerejší El Clásico zkrátka nemohlo nudit! Výrazně se do něj zapsal i Lionel Messi, který hattrickem zajistil vítězství Barcelony na půdě Realu Madrid v poměru 3:4. Argentinec se podobným kouskem blýskl i v minulém kole, to pro změnu hattrickem sestřelil Osasunu.

Messi měl tentokrát pozici o něco lehčí, jelikož hned dvě branky vstřelil ze značky pokutového kopu. První gól vsítil po krásné akci v závěru první půle, kdy srovnával skóre na 2:2. Leo chytře přihrál míč Neymarovi, ten mu jej přiklepl zpátky a Messi pohodlně zavěsil.

Po přestávce argentinský forvard zase ukázal dovednosti v penaltách. Nejprve v 65. minutě balon umístil přesně k tyči, čímž upravil stav na 3:3. V závěru zápasu si vybral stejnou stranu, avšak míč tentokrát mířil do horního růžku – 3:4 pro Barcelonu!

Barca je po El Clásicu stále třetí, na vedoucí Real ale ztrácí už pouhý bod.

… Lionel Messi včera večer zlomil další rekord? Ještě žádný hráč Barcelony nedokázal doposud nikdy vstřelit hattrick na Santiago Bernabéu. To se podařilo právě až Messimu.