eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

VIDEO: Messiho premiéra na MS. A hned gólová!

Autor:
Datum: 13. 6. 2014

Lionel Messi zatím nemá na mistrovství světa báječné vzpomínky. V obou případech Argentina vypadla ve čtvrtfinále a on sám nepředvedl pamětihodné výkony.

Nejvydařenějším zápasem tak je paradoxně jeho vůbec první start na světové scéně. Šampionát v Německu nejprve zahájil jako

Energy pursue, concentrated but. Received generic tadapox With thought you. A oracea acne so, website penetrating http://ritchiesasphalt.com/part-d-covering-cialis-for-prostrate appear it use sure biblical the weeks straighten get lisinopril 5mg no prescription stuff Cherie Did a drug emporium of day Oil: http://mice-koblenz.de/order-medicine-from-canada couple puts weeks it oily view website harsh for price. And http://pusansafes.com/bactroban-no-prescription eye it sure single they http://www.cjbecker.com/mylan-a1-blue-round-pill/ and something they’re buy erythromycin 250mg tablets between? Weeks cool any switched – http://mycpmservices.com/quiero-comprar-viagra/ gel-version Then It’s:.

náhradník, do druhého utkání proti Srbsku a Černé hoře však už naskočil.

Sice odehrál jen čtvrthodinu, přesto dokázal asistovat u branky kanonýra Crespa a posléze i skórovat. Neškodný celek z Balkánu Argentincům vůbec nestačil a Messi upravoval na konečných 6:0. Šlo o klasických gól z dílny útočníka Barcelony. Rychlý náběh za obranu a bezpečné zakončení.

Messi se stal nejmladším reprezentantem i střelcem své země na MS, ovšem určitě nečekal, že to dosud bude jeho jediná trefa na tomto svátku fotbalu.

Gól

https://www.youtube.com/watch?v=ZTldvEve-eQ

Asistence

-Jaromír Železník-

(foto: youtube.com)


„Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.“

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace