eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Messi si na brankáři River Plate luxusně vylámal zuby. Pak mu ale nedal šanci!

Autor:
Datum: 22. 12. 2015

Mistrovství světa klubů zrovna nepatří do škatulky nejsledovanějších soutěží, vždy ale dochází k zajímavému střetnutí toho nejlepšího, co kontinenty nabízí. Povětšinou je ale poznat síla evropských celků, vždyť mimo Starý Kontinent slavily úspěch jen brazilské kluby.

Trefit bránu pro juniory z velké vzdálenosti? Pro Messiho žádný problém!

Finálové střetnutí roku 2015 přineslo souboj mezi Barcelonou a River Plate. Argentinský mančaft byl samozřejmě outsiderem, svou roli plně naplnil a prohrál 3:0. Barcelona byla jasně lepší již od začátku, kdy už ve 12. minutě zápasu testoval reflexy brankáře Marcela Barovera Lionel Messi.

Napoprvé si sice zuby proti svému jednatřicetiletému krajanovi vylámal, o 24 minut však slavil přesný zásah za jeho záda, kterým Barcelonu poslal do vedení 1:0. Video Messiho branky uvidíte na druhé straně.