eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Eto’o byl vždycky těžší protivník, než je Messi, myslí si Iker Casillas

Autor:
Datum: 23. 3. 2014

V blížícím se souboji španělských fotbalových titánů Realu Madrid a FC Barcelony opět nevyjde místo na největší legendu současného kádru Bílého Baletu, brankáře Ikera Casillase.

Odchovanec klubu po dohodě s trenérským štábem pravidelně nastupuje pouze v evropských pohárech, zatímco v Primera División dostává příležitost jeho kolega Diego López. To však Casillasovi nezabránilo, aby se k nadcházejícímu šlágru La ligy vyjádřil pro deník Marca.

„Mluvíme tady o dvou kandidátech na titul, a proto bude zápas důležitý, ale nemyslím si, že by byl rozhodující . Také nesmíme zapomínat na Atlético Madrid, to má také pořád šanci vyhrát ligu,“ vyjádřil se k situaci na špici tabulky španělský reprezentant.

„Moje první a největší vzpomínka na El Clasico je můj premiérový zápas z roku 2000. kdy jsme vyhráli 3:0. Je to pro mě nejpamátnější a nejvíc vzrušující zážitek,“ vzpomněl na svůj debut Casillas.

„Samuel Eto’o byl vždycky hráč, který mi dokázal vzájemné souboje nejvíce ztížit. Všichni ví, že Messi je skvělý fotbalista, ale to je i Eto’o. Vždycky věděl, co na naší obranu platí, byl neustále nebezpečný a dal spousty branek,“ snížil při této příležitosti klubový brankařský rekordman Messiho osmnáct vstřelených branek z El Clasic.

-Stanislav Gajdoš-
(zdroj fotky: facebook.com/LeoMessi)

Reklama


Komentáře


You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace